تبلیغات
آموزش زبان انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی برای گوشی های جاوا + دانلود

درباره وبلاگ
آموزش زبان انگلیسی مدیریت admin

محصولات فروشگاه
جدیدترین پستها

| بازی فوتبال PES 2014| بازی فوتبال pes 2014| فوتبال pes 2014
اخبار موبایل | گیاهان دارویی| اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه | javanbazar| facebook| اس ام اس جدید | اس ام اس عاشقانه| اس ام اس جدید| اس ام اس جدید | تناسب اندام|

امكانات و تبلیغات

rss 

پشتیبانی
Powered By
جوک جدید
لینك باكس و بنر
» آموزش زبان انگلیسی برای گوشی های جاوا + دانلود


مجموعه حاضر شالمل ۱۲ نرم افزار زبان انگلیسی می باشد که آموزش های متنوعی را شامل می شود. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود: کتاب ۵۰۴ واژه ضروری، دیکشنری های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی بابیلون، اصطلاحات و ضرب المثل های انگلیسی، آموزش مکالمه زبان انگلیسی و…

۵۰۰۰ Words

این نرم افزار اکثر لغات موجود در آزمون های زبان یا مطالب درسی کتب دانشگاهی را دارا می باشد. لغت های انتخاب شده در این دیکشنری به همراه مثال هایی کاربردی ارائه شده است در به خاطر سپاری لغت های زبان بسیار مفید است .

Dictionary Java for Mobile English to Farsi

دیکشنری انگلیسی به فارسی بابیلون برای گوشی های جاوا

Dictionary Java for Mobile ّFarsi to English

دیکشنری فارسی به انگلیسی بابیلون برای گوشی های جاوا

English learning

مجموعه ای از کلمات پرکاربرد، لغات متشابه در انگلیسی، ضرب المثلها و اصطلاحات انگلیسی، اصطلاحات کوتاه و مهم در زبان انگلیسی و ۳۴ رمز موفقیت.

Everyday English Trainer

این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا با ساده ترین روش ممکن و در زمان های بی کاری به تقویت زبان و افزایش گنجینه لغات خود  بپردازید.

Learning Conversation

آموزش مکالمه در سه سطح مقدماتی ,متوسط, و پیشرفته با حجم بسیار کم برای موبایل: این نرم افزار مجموعه دیالوگ های زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا پیشرفته است که در طول روز به آن ها بر خورد خواهید نمود.

Oxford Concise Medical Dictionary

دیکشنری اطلاعات دارویی: این دیکشنری شامل فرهنگ دارویی، اصطلاحات پزشکی روز، اطلاعات و لغات تخصصی پزشکی می باشد. در واقع این دیکشنری جامع ترین دیکشنری تخصصی اصطلاحات پزشکی در دنیا می باشد. به وسیله این دیکشنری قادر خواهید بود اطلاعات مربوط به هر قرص، اصطلاح پزشکی و هر آنچه در پزشکی استفاده می شود را، با جستجوی سریع بیابید.

Oxford Dictionary of Business

دیکشنری تخصصی کسب و کار برای موبایل: این دیکشنری که نسخه ی جاوا آن را برای موبایل مشاهده می کنید از انتشارات OXFORD می باشد. دیکشنری کسب و کار شامل ۶۵۰۰۰ هزار لغت در حیطه ی بیزینس های مدرن می باشد. لغت ها و عبارات این دیکشنری شامل رویکرهای پول جهانی و مدیریت منابع انسانی و … می باشد. این دیکشنری هم برای دانش پژوهان و اساتید کسب و کار و صنایع و مدیریت نیز می تواند به عنوان یک فرهنگ لغت کارا مورد استفاده قرار گیرد. در واقع تمامی اصطلاحات محیط های کسب و کار در این دیکشنری آمده است و می توانید با مفاهیم و اصطلاحات روز بیزینس دنیا آشنا شوید.

Oxford Dictionary of Idioms

دیکشنری اصطلاحات انگلیسی آمریکایی: یک دیکشنری سریع و پرکاربرد شامل هزاران اصطلاح پرکاربرد انگلیسی و آمریکایی است.

Persian Mobile Dictionary-2.0

دیشکنری قوی انگلیسی به فارسی: به وسیله این دیکشنری قدرتمند می توانید در حدود پنجاه هزار لغت انگلیسی را در موبایل خود ترجمه کنید .

WordNet

دیکشنری Word Net با رویکردی نوآورانه، اسم، فعل، صفت ها و قیدها را به مجموعه ازمترادف های شناختی، پیوسته با استفاده از روابط مفهومی واژگانی و معنایی گروه بندی می نماید. علاوه بر این، ویژگی منحصر به فرد این دیکشنری این است که، تعریف هر لغت را به مترادف ها و متضاد های (synonyms, opposites) آن لغت ربط داده است. این دیکشنری علاوه بر کاربرد آن به عنوان لغت نامه، یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نیز محسوب می گردد.

لینک دانلود با حجم ۲۰ مگابایتپسورد : www.langlearn.ir


ژیله تابستانه چهل تکه

سارافون تابستانه ماهرخ

مانتو تابستانه ترمه

مجموعه نرم‌افزاری لرد 2013

ساعت دیواری منظومه

مانتو تابستانه گیلدا

سونی باکس 2013

گردنبند فروهر

تاتو موقت Glitter

ساعت CK بند حصیری

گردنبند Love

نرم افزار جامع آموزش زبان

روغن شتر مرغ (پوستی)

گردنبند دو قلب
نویسنده: مدیریت admin | تاریخ: شنبه 1 تیر 1392 موضوع: آموزش زبان انگلیسی , آموزش لغات انگلیسی , لینک ثابت نظر ها ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر